Záznamy z akcí 2011

 

Datum Název akce Místo konání Choreografie Umístění v soutěži Hroch číslo
19.6.2011 TANEČNÍ SKUPINA ROKU
Mistrovství ČR
Praha Space trip
Bára Němcová
1.místo
MISTŘI ČR
16
     Experience
Miri Sedláčková
   3.místo
2.VÍCEMISTŘI ČR
9
18.6.2011 TANEČNÍ SKUPINA ROKU
Mistrovství ČR
Praha Un dos tres
M.Buderová
   1.místo
MISTŘI ČR
5C
    
    
    
All inclusive
Bára Němcová
   4.místo 7
Magic word
Mirka Sedláčková
   1.místo
MISTŘI ČR
18
Ptákoviny
Bára Němcová
5.místo 8
17.6.2011 TANEČNÍ SKUPINA ROKU
Mistrovství ČR
Praha Touch it
Miri Sedláčková
1.místo
MISTŘI ČR
3
     Chilli peppers
Bára Němcová
5.místo 11
14.5.2011 MISTROVSTVÍ ČR (SUT) Litoměřice Chilli peppers
Bára Němcová
3.místo
2.VÍCEMISTŘI ČR
11
     Touch it
Miri Sedláčková
4.místo 3
14.5.2011 DESTINY’S JAM
Pohárová soutěž
Jičín Holky z naší školky
Bára Němcová
1.místo 17
    
    
    
    
All inclusive
Bára Němcová
1.místo 7
Space trip
Bára Němcová
1.místo 16
Ptákoviny
Bára Němcová
2.místo 8
Rybičko zlatá, přeju si
Bára Němcová
3.místo 16
14.5.2011 POHÁROVÁ SOUTĚŽ
Josefov
Josefov Magic word
Miri Sedláčková
1.místo 18
     Experience
Miri Sedláčková
2.místo 9
7.5.2011 MISTROVSTVÍ ČR
SUT
Žďár n.S. Street elegancy
M.Buderová,Bady, Doškin & Seky
7.místo 5C
    
    
    
    
    
The chosen one's
M.Buderová & Bady
3.místo
2.VÍCEMISTŘI ČR
5B
Ptákoviny
Bára Němcová
5.místo 8
All inclusive
Bára Němcová
2.místo
VÍCEMISTŘI ČR
7
Space trip
Bára Němcová
1.místo
MISTŘI ČR
16
Experience
Miri Sedláčková
2.místo
VÍCEMISTŘI ČR
9
1.5.2011 TANEČNÍ SKUPINA ROKU
Mistrovství Čech
Plzeň

Space trip
Bára Němcová

1.místo
MISTŘI ČR
16
    

Experience
Miri Sedláčková

3.místo
2.VÍCEMISTŘI ČR
 9
 30.4.2011 MISTROVSTVÍ ČECH (CDO)
 
 Chomutov Street elegancy
M.Buderová,Bady, Doškin & Seky
2.místo
VÍCEMISTŘI ČECH
 5C
    
    
Un dos tres
M.Buderová
2.místo
VÍCEMISTŘI ČECH
 5C
Ptákoviny
Bára Němcová
6.místo  8
 17.4.2011 TOPGAL DANCE LIFE TOUR
Mistrovství Čech
 Jablonec n.N. The chosen one's
M.Buderová & Bady
1.místo
MISTŘI ČECH
 5B
     Experience
Miri Sedláčková
5.místo  9
 21.4.2011 DANCE DĚČÍN
pohárová soutěž
 Děčín  Ptákoviny
Bára Němcová
1.místo  8
    
    
All inclusive
Bára Němcová
2.místo  7
Space trip
Bára Němcová
1.místo  16
 17.4.2011 TANEČNÍ SKUPINA ROKU
Mistrovství Čech
 Praha Street elegancy
M.Buderová,Bady, Doškin & Seky
5.místo  5C
    
    
    
   
   
   
   
Un dos tres
M.Buderová
2.místo
VÍCEMISTŘI ČECH
 5C
Ptákoviny
Bára Němcová
4.místo  8
Magic word
Miri Sedláčková
1.místo
MISTŘI ČECH
 18
All inclusive
Bára Němcová
3.místo
2. VÍCEMISTŘI ČECH
 7
Touch it
Miri Sedláčková
1.místo
MISTŘI ČECH
 3
Chilli peppers
Bára Němcová
4.místo  11
Souboj titánů
M.Buderová
1.místo
MISTŘI ČECH
rodiče
10.4.2011 TANEČNÍ SKUPINA ROKU
Regionální postupové kolo
Chrudim Ptákoviny
Bára Němcová
1.místo 8
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Un dos tres
M.Buderová
1.místo  5C
Street elegancy
M.Buderová,Bady, Doškin & Seky
2.místo  5C
Já jsem muzikant
M.Buderová
1.místo  5D
The chosen one's
M.Buderová & Bady
4.místo  5B
Legenda
M.Buderová
3.místo  5B+5C
Souboj titánů
M.Buderová
1.místo  rodiče
Magic word
Miri Sedláčková
1.místo  18
All inclusive
Bára Němcová
1.místo  7
Space trip
Bára Němcová
1.místo  16
Experience
Miri Sedláčková
2.místo  9
Touch it
Miri Sedláčková
1.místo 

3

Chilli peppers
Bára Němcová
2.místo  11
 9.4.2011  FTM
Regionální postupové kolo (SUT)
 Chvaletice Ptákoviny
Bára Němcová
2.místo   8
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Un dos tres
M.Buderová
2.místo   5C
All inclusive
Bára Němcová
1.místo   7
Magic word
Miri Sedláčková
2.místo   18
Space trip
Bára Němcová
1.místo   16
Experience
Miri Sedláčková
2.místo   9
Chilli peppers
Bára Němcová
1.místo   11
Touch it
Miri Sedláčková
2.místo   3
Street elegancy
M.Buderová,Bady, Doškin & Seky
1.místo   5C
Já jsem muzikant
M.Buderová
5.místo   5D
The chosen one's
M.Buderová & Bady
2.místo   5B
Rybičko zlatá, přeju si
Bára Němcová
2.místo   16
Málo lidí do mě vidí
Bára Němcová
3.místo   11
 26.3.2011 HRONOVSKÉ JABLÍČKO
pohárová soutěž
 Hronov Já jsem muzikant
M.Buderová
5.místo    5D
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Street elegancy
M.Buderová,Bady, Doškin & Seky
4.místo    5C
The chosen one's
M.Buderová & Bady
1.místo    5B
Souboj titánů
M.Buderová
 1.místo   rodiče
Holky z naší školky
Bára Němcová
 4.místo   17
Ptákoviny
Bára Němcová
 1.místo   8
All inclusive
Bára Němcová
 2.místo   7
Space trip
Bára Němcová
 3.místo   16
Magic word
Miri Sedláčková
 1.místo   18
Experience
Miri Sedláčková
 1.místo   9
 20.3.2011 TOPGAL DANCE LIFE TOUR
Regionální postupové kolo
 Hradec Králové Un dos tres
M.Buderová
 1.místo   5C
   
   
   
   
   
   
   
Street elegancy
M.Buderová,Bady, Doškin & Seky
 1.místo   5C
The chosen one's
M.Buderová & Bady
 1.místo   5B
Magic word
Miri Sedláčková
 1.místo   18
Já jsem muzikant
M.Buderová
 5.místo   5D
Souboj titánů
M.Buderová
 2.místo   rodiče
Experience
Miri Sedláčková
 1.místo   9
Ptákoviny
Bára Němcová
 1.místo   8

 

Aktuality

Přihlášky na šk. rok 2017/18

Přihlášky na nový školní rok jsou spuštěny. Přihlašujte své děti pomocí elektronické přihlášky.

Archiv aktualit